Sukcesy

BIKEMARATON 2018 OTWARTY!!!!

Jak zwykle Miękinia i debiuty 2018 roku :

KAROL M3-86 ,   TADZIU M5-28  ,  MACIEK  M2-50  ,  GRZEGORZ M5-3  ,    DRUŻYNOWO GK CYKLOSPORT 26 miejsce !!! punktujemy.

Podziękowania dla Krzyska i Tadzia za przygotowanie i transport rowerów . Fajnie zaczyna się sezon 🙂 gratulacje !!!!

BIEG PO SKAŁACH I MIEDZY FILARAMI WIADUKTU

Ostatni weekend obfitował w wydarzenia biegowe. W Bolesławcu Wojtek reprezentował Klub na miejscowych zawodach na dystansie 4,7 km sprintu zajmując 2 miejsce. GRATULACJE !!!

Ale i w Chorwacji mocna ekipa stanęła na starcie niecodziennej imprezy – bieg na orientację na dystansie min 13 km, Sabina i Michał ruszyli po skałach i bezdrożach porośniętych cierniami. Ci co nie mieli odpowiedniego doświadczenia i przygotowania rozbiegli się po okolicy gubiąc trop. I tu pierwsza na mecie z kompletem zaliczonych punktów kontrolnych zameldowała się SABINA ! i to ona zwyciężyła w tych zawodach zgarniając pokaźny kosz dalmatyńskich smakołyków 🙂  

PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI NA BUTACH ALE W TERENIE

I znów Wojtek wystartował godnie reprezentując stare barwy klubu 🙂 kawał historii !!! 2h 11 min i 4 w kategorii !!! BRAWO! nawet się uśmiecha do nas 🙂

PÓŁMARATON NA NOGACH W ZBĄSZYNIU

Tym razem o pobicie rekordu życiowego w półmaratonie na butach po asfalcie powalczył Michał D. Zrobił to w 1:19 zajmując open 9 miejsce przegrywając z kontuzją, deszczem i zimnem. Następnym razem będzie jeszcze lepiej !!! GRATULACJE !!! Jak dla mnie to czas obłędny! przypominam , że rekord polski to 1:01 .

ULTRARACE RADKÓW

Jedyny który się odważył walczyć na morderczej 25 km trasie w błocie i kamieniach w Radkowie 17 września był Wojtek D. Ten dzień należał do niego 🙂 przebiegł trasę w 2 h i 23 min zajmując 5 miejsce!!! czy to nie piękne, że młodzież walczy? GRATULACJE!!!