Sukcesy

BIEG PO SKAŁACH I MIEDZY FILARAMI WIADUKTU

Ostatni weekend obfitował w wydarzenia biegowe. W Bolesławcu Wojtek reprezentował Klub na miejscowych zawodach na dystansie 4,7 km sprintu zajmując 2 miejsce. GRATULACJE !!!

Ale i w Chorwacji mocna ekipa stanęła na starcie niecodziennej imprezy – bieg na orientację na dystansie min 13 km, Sabina i Michał ruszyli po skałach i bezdrożach porośniętych cierniami. Ci co nie mieli odpowiedniego doświadczenia i przygotowania rozbiegli się po okolicy gubiąc trop. I tu pierwsza na mecie z kompletem zaliczonych punktów kontrolnych zameldowała się SABINA ! i to ona zwyciężyła w tych zawodach zgarniając pokaźny kosz dalmatyńskich smakołyków 🙂  

PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI NA BUTACH ALE W TERENIE

I znów Wojtek wystartował godnie reprezentując stare barwy klubu 🙂 kawał historii !!! 2h 11 min i 4 w kategorii !!! BRAWO! nawet się uśmiecha do nas 🙂

PÓŁMARATON NA NOGACH W ZBĄSZYNIU

Tym razem o pobicie rekordu życiowego w półmaratonie na butach po asfalcie powalczył Michał D. Zrobił to w 1:19 zajmując open 9 miejsce przegrywając z kontuzją, deszczem i zimnem. Następnym razem będzie jeszcze lepiej !!! GRATULACJE !!! Jak dla mnie to czas obłędny! przypominam , że rekord polski to 1:01 .

ULTRARACE RADKÓW

Jedyny który się odważył walczyć na morderczej 25 km trasie w błocie i kamieniach w Radkowie 17 września był Wojtek D. Ten dzień należał do niego 🙂 przebiegł trasę w 2 h i 23 min zajmując 5 miejsce!!! czy to nie piękne, że młodzież walczy? GRATULACJE!!!

Projekt zrzutka.pl pl z myślą o MŚ XTERRA 2017 dla Sabiny

Emocje po ostatnich udanych startach Sabiny ostygły i przyszedł czas na nowe. Świetne wyniki zachęciły nas do tego aby popatrzeć w przyszłość, czyli dalszą część sezonu 2017. Jedyne co pozostało do zdobycia to Mistrzostwa Świata w XTERRA na Hawajach. Wszystko pięknie! ale taka wyprawa sporo kosztuje, a Klub wiadomo może pomóc jednak takiego obciążenia nie udźwignie, więc zdecydowaliśmy się poszukać środków na zewnątrz i stworzyć wspólnie z Sabiną projekt zrzutka.pl gdzie będziemy za nagrody zbierać pieniążki na wyjazd.

tutaj link:

https://zrzutka.pl/6ccxnx

Start w zawodach planowany jest na 29 października więc tak naprawdę niewiele czasu pozostało aby dokonać tego i móc zapisać sobie na koncie współudział w ogromnym sportowym sukcesie. Dołożycie?