Akcje

PLAN TRENINGOWY

Nie od dziś wiadomo, że sukces na mecie zależy od tego jak trenujemy. A po co trenować w niewiedzy czyniąc się słabszym lub narażając się na kontuzje. Od czerwca proponujemy chętnym do przystąpienia do trenującej grupy wg sprawdzonego planu treningowego. Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod adresem cyklosport0@wp.pl. plan dla klubowiczów za darmo. LICZĄ SIĘ CHĘCI 🙂

 

NIE DAJMY SIĘ ZIMIE

Projekt zrzutka.pl pl z myślą o MŚ XTERRA 2017 dla Sabiny

Emocje po ostatnich udanych startach Sabiny ostygły i przyszedł czas na nowe. Świetne wyniki zachęciły nas do tego aby popatrzeć w przyszłość, czyli dalszą część sezonu 2017. Jedyne co pozostało do zdobycia to Mistrzostwa Świata w XTERRA na Hawajach. Wszystko pięknie! ale taka wyprawa sporo kosztuje, a Klub wiadomo może pomóc jednak takiego obciążenia nie udźwignie, więc zdecydowaliśmy się poszukać środków na zewnątrz i stworzyć wspólnie z Sabiną projekt zrzutka.pl gdzie będziemy za nagrody zbierać pieniążki na wyjazd.

tutaj link:

https://zrzutka.pl/6ccxnx

Start w zawodach planowany jest na 29 października więc tak naprawdę niewiele czasu pozostało aby dokonać tego i móc zapisać sobie na koncie współudział w ogromnym sportowym sukcesie. Dołożycie?

Tour of Croatia 2017

Podobnie jak w roku ubiegłym, również w tym wspaniała impreza kolarska w Chorwacji Tour of Croatia (18-23.04.2017). Najlepsze światowe drużyny wraz z legendami światowego kolarstwa na naszych trasach w Chorwacji. Kolarze w tym roku aż trzy razy pokonują trasy na których my trenujemy na codzień (Trogir, Sibenik, Split, Zadar, Makarska)! Zachęcamy do śledzenia kolarzy na trasie w kanale Eurosportu 2, udało nam (uciekając przed zimą w Polsce) kibicować na żywo naszej drużynie CCC. Wspaniałe emocje!62c9769922a9d5e24897d96721811cb0

Wspólne treningi

Na naszym FB profilu znajdziecie mnóstwo informacji o działalności naszego Klubu. Informacje, ogłoszenia bieżące o akcjach, wyjazdach itp. Bądźcie na bieżąco i zaglądajcie na FB:)

IMG_5581