Biegowy weekend z Cyklosportem

IMG_2145Od dawna zauważyliśmy że lokalne bardziej kameralne imprezy sportowe to esencja sportu do każdego. Bez kolejek do pakietów w miłym towarzystwie, z odpowiednią oprawą przed i po starcie. Cieszymy się, że wracają takie imprezy!

Upalna sobota stanęła pod znakiem lokalnego bolesławieckiego letniego biegu „ścieżką bobrową” na 4,3 km. Do biegu zgłoszeni zostali Sabina Rzepka i Wojtek Domowicz. I z całą odpowiedzialnością można powiedzieć że się spisali! Sabina wygrała bieg w kategorii kobiet (17 min. 35 sec.), Wojtek przybiegł 6 wsród męskiej części zawodników (16 min. 22 sec.). Zawodowoleni z osiągniętych rezultatów i poprawionych czasów z edycji jesiennej już szykują taktykę treningową na pozostałą część sezonu.

Oczywiście niektórym było mało i po 30 godzinnej regeneracji w niedzielę wieczorem  Wojtek D. wystartował we Wleniu w „biegu o sztabkę złota”. I chyba sobotni start dobrze go zaprawił w bojach ponieważ na ciężkiej i  szybkiej górskiej trasie (rynek-zamek-rynek) zajął UWAGA 3 miejsce OPEN! Prawie ocierając się o wygraną którą była prawdziwa sztabka złota! Wojtek jednak za swoje 3 miejsce na podium został udekorowany srebrną monetą i przepięknym wartościowym witrażem.

Jednym słowem jest moc w narodzie! Jeszcze tylko Prezes wyleczy kontuzję i będzie mógł powrócić na biegowe ścieżki!