Skandynawia zdobyta!

I nadszedł czas na północne podboje Europy z racji powstania XTERRA NORDIC tym bardziej, że nasi vikingowie zorganizowali Mistrzostwa Europy w naszej ulubionej dyscyplinie w górzystych błotach :). Ekipa Cyklosportu Sabina, Wojtek i Jacek wsparta posiłkami ludzi północy z Gdańska Grześka i Olgi stanęła na starcie w Mons Klint ! Wojtek wystartował na dystansie sprint – 350m arktycznego pływania,500 schodów, 15km pięknego XC po klifie i 5km soczystego górskiego biegania i +++500 schodów w dół a potem 500 do góry i meta. mimo kontuzji na twarzy sukces –  2 miejsce!

Po południu tego dnia na starcie ME na pełnym dystansie 1500m pływania + 500 schodów, 30km XC i biegu na 10km z 1000 schodów stanęła :reprezentując godnie nasz Kraj a teraz zagadka: które miejsce zajęła Sabina ?

Mi klif Danii zniszczył ahillesa i zamiast 10km skończyłem tylko 5 na 4 zaszczytnym, by nie określić go jak najbardziej przegranym miejscu 🙂