Zapowiedz startu Sabiny w MŚ XTERRA 2017

Już w tą niedzielę o  godzinie 21:00 polskiego czasu Sabina wystartuje w 22 mistrzostwach Świata XTERRA. Ta najbardziej prestiżowa impreza w offroad triathlonie na świecie. Zgromadziła aż 800 najlepszych zawodników amatorów oraz najlepszych profesjonalistów wśród których znalazła się Sabina. Całość można śledzić:

Spread the word … Friends and family can follow the race live with streaming coverage on xterramaui.com, @xterraoffroad (Hashtag #xterramaui) and live on facebook.com/xterraplanet starting at 9am Hawaii time (12pm PST, 3pm EST, 4pm in Rio, 9pm in Paris, 3am Monday in Shangahai, and 6am Monday in Sydney).

Jak sprawy mają się na miejscu? relacjonuje Sabina:

„Przez ostatnie dwa dni padał ulewny deszcz, trasa rowerowa i biegowa jest jest bardzo błotnista i śliska. Organizator zdecydował się zamknąć ją do odwołania aby nie pogorszyć już istniejącej sytuacji. W związku z czym nie mogę na niej trenować. Pozostaje uruchomić wyobraźnię i przypomnieć sobie jej przebieg z poprzednich lat. Dodatkowo w prognozach pogody zapowiadają na niedzielę wysoką falę oraz wiatr do zatoki w której będziemy pływać. Do pokonania mamy 1.5 km pływania, 38 km MTB oraz 10 km biegu co w całości zajmie ponad 3 godziny. Czuje się bardzo dobrze, sprzęt przygotowany i sprawny, więc zapowiada się ciekawy wyścig, w którym może się wydarzyć naprawdę wiele. Jeśli chodzi o ciekawostki ze świata startu: tak zakładam skarpetki na rower, zakładam rękawiczki, zabieram camelbag na rower. No i już wiem, że tutejsze błoto zostanie ze mną na długo bo w ogóle nie chce się sprać. Pamiątek będę miała sporo! Cieszę się, że tu jestem:) ALOHA”

Dodaj komentarz